Участь педагогів у методичних заходах
28.03.2024 для вчителів історії, які працюють в 11 класі (у форматі ZООМ-конференції), відбулася ресурсна зустріч за темою «Успішне складання НМТ з історії: долаємо освітні втрати, підвищуємо мотивацію до навчання, розвиваємо компетентності», яку провели Сідорчук В.П., методист Центру методичної та аналітичної роботи Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» та Китиченко Т.С., завідувач кафедри соціально-гуманітарної освіти Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти», кандидат історичних наук.
Під час зустрічі вчителів ознайомлено з особливостями НМТ-2024 з історії України; актуалізовано питання мотивації учнів до розвитку компетентностей під час підготовки до НМТ в умовах подолання освітніх втрат. У ході заходу було презентовано методи та прийоми (мнемотехніка), які допоможуть учням краще підготуватися до НМТ-2024 з історії України; висвітлено дієві практики щодо розвитку предметних компетентностей під час підготовки учнів до НМТ з історії України; розглянуто методичні засади опрацювання пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва України.
Педагоги обмінялися досвідом підготовки учнів до складання завдань блоку історії України НМТ.
Участь в онлайн-зустрічі взяла Сіренко О.А., вчитель Гонтарівського ліцею.
28 березня 2024 року Комунальним вищим навчальним закладом «ХАНО» в межах адресної методичної допомоги учителям мистецької галузі деокупованих ТГ і громад, де велися активні бойові дії, методист Центру методичної та аналітичної роботи, магістр управління освіти, тренер-фасилітатор програми Британської Ради в Україні та МОНУ «Ключові уміння 21-го століття Катерина Косенко провела онлайн-семінар за темою «Мистецька освіта.
Модельні навчальні програми для 5-9 класів Нової української школи (на платформі ZООМ). Під час проведення заходу проаналізовано нормативно-правові засади освітнього процесу в 5-6 класах НУШ; педагогам надано методично-наукову та практичну допомогу щодо впровадження модельних навчальних програм мистецької освітньої галузі для учнів 5-9 класів Нової української школи; укладання навчальних програм на основі модельних.
Участь в онлайн-семінарі взяли вчителі Саєнко Н.П. (Гонтарівський ліцей), Берченко А.В. (Старослтівський ліцей) та Ситник Т.Ш. (Хотімлянський ліцей).